Hledáme obchodníky, kteří chtějí dodatečný příjem k hlavní obchodní činnosti.
Máte-li vybudovanou síť kontaktů, v B2C nebo B2B segmentu, přidejte se k nám. Hledáme obchodníky, kterým cross-selling nedělá problém a vedle své běžné obchodní činnosti umí nabídnout i produkt, díky kterému budou mít klienty zdravé a fit.

Strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce zašlete prosím e-mailem na adresu info@dna4fit.sk

Rádi bychom vás upozornili, že kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče, jejichž životopis splňuje podmínky dané pozice.

Do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Název pozice: Obchodní zástupce

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti

  • prezentace unikátní produktové řady genetických analýz zaměřených na zdravý životní styl
  • příprava plánu
  • pravidelný reporting
  • obchodní model je postaven na jasné provizní struktuře, bez vstupních poplatků. Může to být pro vás přidanou hodnotou u cross-selling produktů a služeb které zastřešujete.
  • celé Slovensko
  • pozice vhodná na živnost/s.r.o.
  • více o nás si přečtěte na web stránce:dna4fit.sk

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • motivující provizní systém. Obchodní model je postaven na jasné provizní struktuře, bez vstupních poplatků.
  • zajímavá a individuální práce v terénu
  • prostor pro realizaci vlastní kariéry

Informace o výběrovém řízení

Děkujeme za váš životopis, vážíme si vaší důvěry a zájmu.

Strukturovaný životopis v českém jazyce zašlete prosím e-mailem na adresu info@dna4fit.sk

Ve svém životopisu uveďte, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností APROCON s.r.o. v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů ao volném pohybu (GDPR) 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů ao změně a doplnění některých zákonů pro účely zprostředkování práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

zdravotnictví a pojišťovnictví (výhodou)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • hledáme obchodníky, kteří chtějí dodatečný příjem k hlavní obchodní činnosti.
  • pokud máte vybudovanou síť kontaktů, ať už B2C nebo B2B, přidejte se k nám. Hledáme obchodníky, kterým cross-selling nedělá problém a vedle své běžné obchodní činnosti umí nabídnout i produkt, díky kterému budou mít klienty zdravé a fit.
  • zkušenost na obchodní pozici min. 1 rok podmínkou
  • velkou výhodou vzdělání v oblasti zdravotnictví a pojišťovnictví
  • vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • prezentační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • připravenost pracovat s vysokým pracovním nasazením
  • aktivní a pozitivní přístup
  • ochota cestovat
  • vysoké pracovní nasazení a tempo

Stručná charakteristika společnosti

DNA4FIT je obchodní značka společnosti APROCON s.r.o., která je poskytovatelem inovativních řešení v oblasti genetické analýzy zaměřené na prevenci zdraví a zdravý životní styl. Nadčasová unikátní řada produktů, založená na vědeckých principech a studiích. Váš zákazník se dozví unikátní informace o své genetice, svém těle, jak může zlepšit svoji životosprávu a zkvalitnit si život.

Podrobnější informace o našich produktech a kontaktní údaje můžete nalézt na stránce www.dna4fit.sk

Počet zaměstnanců

5 zaměstnanci

Adresa společnosti

DNA4fit

Vietnamská 53, 821 04 Bratislava

+421 904 590 590

info@dna4fit.sk

www.dna4fit.sk

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Pavel Pavlovič
E-mail: info@dna4fit.sk